Alacağım Eğitimler

Katılmak istediğiniz bir eğitim seçmediniz. Eğitimlere göz atın >

Eğitim Fiyat Indirim Toplam Fiyat

Toplam

Ücretsiz TL

İlginizi Çekebilir


Card image cap
Eğitim
İnşaat Proje Yönetimi Sertifika Programı (Online)

İnşaat Proje Yönetimi Sertifika Programı’nın öncelikli amacı, inşaat sektöründeki mühendislik ve yapım projelerinin; süre, maliyet, kaynak, sözleşme, kalite ve iş güvenliği ve işçi sağlığı yönetimi temel konularına ve uygulamalarına hakim olan mühendis ve mimarların yetiştirilmesidir.

Card image cap
Eğitim
Yapı Bilgi Modellemesi Sertifika Programı (ONLINE)

Yapı Bilgi Modellemesi Sertifika Programlarının temel amacı Türkiye’de hizmet veren Mimarlık Mühendislik ve İnşaat sektörüne yönelik son yıllarda önem kazanan Yapı Bilgi Modellemesi süreçleri, araçları ve bilgi yönetimi pratikleri konusunda kavramsal ve uygulamalı olarak kapsamlı bir eğitim vermektir.

Card image cap
Eğitim
Eğiticilerin Eğitimi Sertifika Programı

Eğiticinin Eğitimi Sertifika Programı’nın amacı kamu kurumlarının ya da özel kuruluşların eğitim akademilerinde, eğitim birimlerinde veya merkezlerinde, insan kaynakları bölümlerinde görev yapan eğiticilere, etkili bir eğitici olabilmek için gerekli olan bilgi ile becerileri kapsamlı teorik ve uygulamalı bir eğitimle vermektir.

Card image cap
Eğitim
Fotonik 2-3 Boyutlu Modelleme

Lumerical FDTD programı son yıllarda yayınlarda sıkça kullanılmaya başlanmıştır; araştırmacılar bu program ile komplex 2 ve/veya 3 boyutlu yapılarda, optik ve fotonik uygulamalar yapılabilmektedir.